Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, geocaching, týmy NHL, obecné zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, země EU, měny, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: odkaz, Pozadí na PC ke stažení, webovky, Online adventní magazín, Vtipy, Online hry zdarma, doporučujeme, zadarmo, Kasína, Slovník pojmů Co je to?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Síť, informace, cestování, volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, příroda, cestování, různé, ekonomie a ekonomika, zkratky, lékařství a medicína, chemie, filozofie, politika, hardware, psychologie, latina, počítače, český jazyk, materiály, internet, matematika, fyzika, nemoce, bankovnictví, literatura, jídlo, rostliny atd.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rumové řezy, Dárky, Sněhulák, Pozadí, Vosí hnízda, Filmy, Milka, Francouzsky, Vídeňský punč, Bramborový salát, Text, Umělý vánoční stromek, Vánoční tapety, Striezelmarkt, Vánoční hvězda, Linux, Nový rok, Slámový adventní věnec, Santa Claus, Přáníčko, K Vytištění, Lindt, Německy, Strom, Historické ozdoby, Advent, Ježíš Kristus, Kavkazská jedle, Papírový vánoční stromek, Tablet, Štědrý den apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Keywords:Staré hry online, Přehled zkratek a akronymů, odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Fond d écran, URL, Onlinovky zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Djibouti, Prapory regionů a království, Nejhranější hry online, zábava

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, stavebnictví, materiály, školství, různé, účetnictví, český jazyk, nástroje, software, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, latina, politika, cestování, matematika, příroda, počítače, náboženství a křesťanství, technika, fyzika, literatura, nápoje, zločin a právo, rostliny atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Tapety na plochu počítače - pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. můžete využít v počítač, tablet, ultrabook, phablet, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, displej, notebook, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 7, Mac, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Linux Mint. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, letadla, budovy a stavby, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, příroda, krajina, sportovní pozadí, noční města, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, rostliny. Dostupná rozlišení jsou 360x760, 1600x2560, 375x812, 1152x1920, 1152x768, 1280x768, 1600x900, 1440x2560, 1920x1440, HD 1280x720, 2560x2048, 2048x1536, 768x1024, 1920x1280, 360x720, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: Životopisy osobností, F, hyperlinky, Proxy server, Nejlepší online hry zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Vánoční web, Christina Aguilera, Online zeměpisné testy zdarma, školství, pro děti, Nejlepší zeměpisné kvízy

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, Střílečky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Karetní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Oregon, Arkansas, Jižní Karolína, Západní Virginie, Indiana, Georgie, Tennessee, Connecticut, Massachusetts, Colorado, Delaware, New Jersey, Florida, Kalifornie, Vermont, Rhode Island, Washington, Oklahoma, Alabama, Virginie, Severní Karolína, Pensylvánie, Illinois, Louisiana, Nevada atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro monitor, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, tablet, mobil, ultrabook, phablet, PC, počítač a pro operační systémy Windows 10, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows XP, BlackBerry OS, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows NT, SUSE Linux. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, motorky, Rally, závody aut, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, zvířata, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, Formule 1, květiny, nature - příroda. Dostupné rozměry 2048x1080, 768x1024, 4800x1200, 1152x768, 360x760, 1920x1200, 640x480, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1440x960, 2560x1440, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 360x720, 1024x600, 1920x1440 atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Karetní hry, Animace, Střílečky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Strategie, Hry pro děti, Závody aut, Adventury, Sportovní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky a tak dále.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v displej, obrazovka počítače, ultrabook, PC, tablet, smartphone, mobil, notebook, phablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows Server 2012, Linux Mint, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows XP, Lubuntu, Windows 10. Tapety do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, hudební tapety, noční města, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, voda a bubliny, psi a štěňátka, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, letadla, dopravní prostředky, motorky, motocykly, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata. Stahujte v rozlišení 1152x864, 1280x854, 1600x2560, 1920x1440, 1536x2560, 360x760, 1440x960, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 854x480, 375x812, 1440x2560, 2560x1440, 1152x768, 1680x1050 atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: kuriozity, V, Státy a jejich prapory, Kasino, weby, internetové stránky, internet, Cristiano Ronaldo football, Wallpapers na plochu počítače, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značky

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, Střílečky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Karetní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Oregon, Arkansas, Jižní Karolína, Západní Virginie, Indiana, Georgie, Tennessee, Connecticut, Massachusetts, Colorado, Delaware, New Jersey, Florida, Kalifornie, Vermont, Rhode Island, Washington, Oklahoma, Alabama, Virginie, Severní Karolína, Pensylvánie, Illinois, Louisiana, Nevada atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Fórky, vtipné texty, ftipy, vtipy, fóry, frky

Chcete se pobavit? Fórky, vtipné texty, ftipy, vtipy, fóry, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Frky ze života, O škole, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Windows, O Němcích, Vtipné hádanky, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky, Logické, Karetní, Střílečky, Sportovní, Závodní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Klasické, Vánoční online hry a podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti apod.

Bonmoty, úsloví, myšlenky, hlášky, přísloví, rčení, moudrosti

Citáty slavných osobností, Bonmoty, úsloví, myšlenky, hlášky, přísloví, rčení, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o štěstí, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o bohu od různých známých osobností.

Klíčová slova: zeměpis, Obrázky vlajek měst ČR, volný čas, tipy, Vlajky států obrázků, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, Ilustrační obrázky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší tapety na plochu zdarma, zdroje informací, B, Poker online,

Několik fórů na závěr. Vtip Práce: Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Country flags
Tipy na zajímavé weby
Dominica
Zajímavé internetové odkazy
Brazil
Naše tipy
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k jmeninám:

Přáníčko k svátku dětem
Texty k svátku pro kamarádku
Blahopřání k jmeninám, sms texty
Přání k jmeninám pro děti
Gratulace k jmeninám pro ženu
Přáníčko k jmeninám sms
Přání k svátku pro muže
Přáníčka k svátku podle jmen

Zamilované SMS:

Zamilované psaní holce
Romantické vzkazy na dobrou noc
Zamilované SMSky pro miláčka
Zamilované verše na dobré ráno
Romantické verše pro holku
Zamilované vzkazy pro kluka
Omluvné sms zprávy
Zamilované zprávy miláčkovi

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200