Zajímavé odkazy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak přehrát, jak konvertovat, čím zobrazit, jak převést soubory těchto typů: dokumenty, obrazy disků, písma, fonty, koncovky souborů, šablony dokumentů, internet a web, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Internet, síť, důležité informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Oddechové, Sportovní, Karetní, Vánoční online hry, Střílečky, Závodní, Strategie, Logické, Klasické, Velikonoční hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Free game online hry, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, V, HTML Online browser games, M, info, F, Vlajka Nového Zélandu, Nejhranější online testy a kvízy, weby, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zdroje informací

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Síť, důležité informace

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Keywords:cestování, Obrázky na plochu počítače, zeměpis, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online omalovánky, Online vánoční webzine, tipy, URL, Přáníčka a obrázky k svátku, Hry pro kluky, Dopravní značky, Vlajky spojených států amerických

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: filozofie, věda, přezdívky, politici, vlastnosti, státní správa, křesťanství, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, historie, zločin a právo, osobnosti, mytologie, nadpřirozené osoby, psychologie, politika, národnost atd.

Obrázky na plochu počítače - obrázky na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro mobilní telefon, monitor, displej, ultrabook, mobil, notebook, počítač, smartphone, obrazovka počítače, tablet, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows NT, SUSE Linux, Mac, Windows XP. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, wallpapery, příroda, krajina, noční města, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, zvířata, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, rostliny, sportovní pozadí, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, letadla, hudební tapety, voda a bubliny, operační systémy, Windows. Dostupné rozměry 1280x768, 1024x768, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 1280x854, 360x640, 2160x3840, 2048x1080, 1920x1280, 1600x2560, 393x786, 1152x768 atd.

Informace, důležité informace

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Maršál, Normalizace, Olympijští vítězové, Florida Panthers, Egypt, Zpěvačky, Slovenští prezidenti, Producent, Ministr zahraničí, Dabérka, Diplomat, Spisovatel, Mluvčí, Žhavé výstřely, Esejista, Překladatel, Žijící, New Jersey Devils, Voják, Sebevražda, KSČ, Vrah, Stoletá válka, Trenérka, Podnikatel, Upálen, Malíř, Slovák, Dallas Stars, Generalissimus, Český slavík, Zpěvačka, Prezident, Vojevůdce, Herečka, Sochař apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Vlajky států USA, Open format, Skvělé hry online zdarma, multimédia, pro dospělé, Online dating services, Stručný slovník pojmů a termínů, V, Seznam státních vlajek, hyperlinky

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, přístroje, Vánoce a Advent, věda, nástroje a přístroje, sport, auta, jídlo a nápoje, muži, dopravní prostředky, hmyz, nápoje, mapy, květiny, zvířata, ovoce, symboly, stavby, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, náboženství, hudba atd.

World wide web, internet, důležité informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry - solitaire, Adventury, Deskovky, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Barbie hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení apod.

Vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, anekdoty, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, anekdoty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o metanolu apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní hry, Bojové hry, Logické hry, Hry pro děti, Adventury, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Střílečky, Animace, Strategie, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry a tak dále.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, Adventury, Vaření a smažení, Auta a závodní, Hannah Montana, Omalovánky, Deskovky, Hry s koňmi, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Barbie hry apod.

Klíčová slova: Státy a jejich prapory, Online web Hry zdarma bez registrace, Prapory českých měst, Egypt, výukové pomůcky, linky, zdarma, Omalovánky k vytištění pro děti, Seznam přípon a koncovek souborů, pro děti, počítače

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, přístroje, Vánoce a Advent, věda, nástroje a přístroje, sport, auta, jídlo a nápoje, muži, dopravní prostředky, hmyz, nápoje, mapy, květiny, zvířata, ovoce, symboly, stavby, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, náboženství, hudba atd.

Náš tip, důležité informace

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Superhry a hry online zdarma, odkaz, Nejlepší školní testy a kvízy, Antistresové omalovánky, školství, volný čas, Dopravní značení, doporučujeme, Skvělé hry online zdarma, internet, Texas hold em Indonesia,

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Poker online card game
Naše tipy
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Zajímavé internetové odkazy
Tapety se zvířaty na plochu PC
Partnerské weby
Vlajky měst Jihomoravského kraje
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky