Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Full HD wallpapers na PC - full HD pozadí ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. lze použít v tablet, displej, notebook, mobil, smartphone, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, monitor, PC, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows NT, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 10. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, zvířata, velkoměsta a noční život, motorky, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, květiny, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, ptáci. Dostupné velikosti jsou 360x720, 1024x600, 2560x1600, 1152x864, 1920x1080, 1280x768, 2048x1080, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 412x846, 800x1280, 3200x1800, 1536x2048, 375x667, 1280x1024, 4800x1200 atd.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Strategie, parkování - parkovačky, Závodní, Klasické, Karetní, Velikonoční hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Pro dívky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Logické a podobně.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: Super online flash hry, č, odkaz, weby, Omalovánky a vymalovánky, Nejlepší školní testy a kvízy, zdroje informací, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Shakira, webové stránky, Nejlepší online hry zdarma, V, Dopravní značení

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Architekt, Nobelova cena, Textařka, Brno, Hudebnice, Závodník, Prezidenti USA, Ministr zahraničí, Florida Panthers, Habsburkové, Maršál, Olympiáda, Voják, Fotograf, Prezident USA, Svatý, Komunista, Historik, Atentát, Kněz, Právník, Avangard Omsk, Poprava, Hudba, Malíř, Vražedkyně, Zpěvačky, Trest smrti, Vrah, Faraon, Teolog, Hokejisté, Antropolog, Boston Bruins, Královna, Dramatik apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

černý humor, fóry, frky, vtipy, anekdoty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, frky, vtipy, anekdoty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Keywords:linky, pro dospělé, Full HD wallpapers na PC, Seznam zkratek a akronymů, Obrázek Velikonoční zajíc, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejhranější online hry zdarma, počítače, Obrázek černá vajíčka, Stručný encyklopedický slovník, Online zeměpisné testy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Vybírejte z kategorií Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Hannah Montana, Logické hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Auta a závodní, Omalovánky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Oblíkačky, Vaření a smažení apod.

Klíčová slova: Nejlepší pozadí na plochu zdarma, URL, zajímavosti, Obrázek Velikonoční králíček k tisku, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled vlajek USA, kuriozity, Obrázek velikonoční beránek, hyperlinky, Nejhranější online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, H

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, halloween, muži, nápoje, rostliny, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, hmyz, ptáci, přístroje, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, osobnosti a lidé, mapy, Vánoce a Advent, stavby, ovoce, jídlo a nápoje, květiny, ženy a dívky, věda, zelenina atd.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tiskárna, Mrazík, Ježíšek, Vánoční koledy, Ježíš Kristus, Štóla, Perníčky, Anděl, Monitor, Tisk, Atmosféra, Zima, Keramický adventní věnec, Stromeček, Štědrý den, Drážďany, Kinder, Francouzsky, Tablet, Sám doma, Jedle, Plocha, Vídeň, Kuba, Špalda, Rumové řezy, Hostina, Květiny, Vánoční punč, Tichá noc, Neviňátko apod.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Fóry, vtipy, vtípky, fórky, kameňáky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Fóry, vtipy, vtípky, fórky, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Němcích, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O mužích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O ženách, O Windows apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, český jazyk, cestování, jídlo, matematika, zkratky, kultura, filozofie, latina, bankovnictví, politika, nemoce, fyzika, hardware, technika, různé, nápoje, nástroje, sport, školství, rostliny, zločin a právo, stavebnictví, materiály atd.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kentucky, Vermont, Florida, Nevada, Alabama, Wisconsin, Oregon, Aljaška, Nebraska, Kansas, Maine, Utah, Delaware, New York, Connecticut, Severní Karolína, New Hampshire, Mississippi, Arkansas, Západní Virginie, Maryland, Louisiana, Idaho, Nové Mexiko, Jižní Dakota, New Jersey atd.

Klíčová slova: doporučujeme, F, Online vánoční magazín, Srandovní velikonoční blahopřání, Dopravní značení, zadarmo, zdarma, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Vše o Vánocích, volný čas

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, halloween, muži, nápoje, rostliny, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, hmyz, ptáci, přístroje, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, osobnosti a lidé, mapy, Vánoce a Advent, stavby, ovoce, jídlo a nápoje, květiny, ženy a dívky, věda, zelenina atd.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tiskárna, Mrazík, Ježíšek, Vánoční koledy, Ježíš Kristus, Štóla, Perníčky, Anděl, Monitor, Tisk, Atmosféra, Zima, Keramický adventní věnec, Stromeček, Štědrý den, Drážďany, Kinder, Francouzsky, Tablet, Sám doma, Jedle, Plocha, Vídeň, Kuba, Špalda, Rumové řezy, Hostina, Květiny, Vánoční punč, Tichá noc, Neviňátko apod.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: Životopisy osobností, internetové stránky, humor, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zeměpis, Velikonoční motiv, Super online kvízy, multimédia, Obrázky vlajek států světa, školství, Federace USA, Pozadí na PC ke stažení, Přejeme šťastné a veselé Velikonoce,

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Vše pro zvířecí miláčky
Zajímavé internetové odkazy
Tinder aplikasi
Doporučené odkazy
Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční blahopřání s názvem Roztomilý zajíček
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.