Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, příroda, kultura, věda, zločin a právo, psychologie, bankovnictví, technika, rostliny, lékařství a medicína, nástroje, počítače, filozofie, nápoje, náboženství a křesťanství, účetnictví, stavebnictví, chemie, jídlo, literatura, hardware, český jazyk, cestování, latina atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, nápoje, školství, zkratky, český jazyk, stavebnictví, věda, kultura, nástroje, fyzika, různé, literatura, nemoce, filozofie, náboženství a křesťanství, matematika, materiály, cestování, chemie, software, rostliny, politika, zločin a právo, internet atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Oblíkačky, Střílecí hry, online html5 hry, Vaření a smažení, Deskovky, Logické hry, Farmářské hry, Barbie hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, ovoce, ptáci, hudba, osobnosti a lidé, rostliny, zelenina, Vánoce a Advent, náboženství, muži, symboly, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, zvířata, auta, nápoje, ženy a dívky, halloween, přístroje, hmyz, stavby, věda atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: pro dospělé, Obrázky na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety na plochu hudba, Státní prapory států světa, Nejhranější hry online, webové stránky, Topmodelky a celebrity, zajímavosti, Seznam souborových přípon, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super online kvízy

Kameňáky, ftipy, vtípky, frky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, vtípky, frky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O důchodcích, O mužích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O ženách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Frky o tchýních, O škole, O Slovácích, O Windows, O Somálcích, Vtipy o Bohu apod.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

PC pozadí pro Windows - wallpapery na PC ke stažení

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. vhodné pro obrazovka počítače, smartphone, PC, tablet, monitor, počítač, phablet, notebook, ultrabook, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows Me, Java ME, Slackware, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows 98, Linux Fedora, BlackBerry OS, Chrome OS. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, květiny, fraktály, fantasy, tenisté a tenistky, zvířata, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, Rally, závody aut, nature - příroda, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí 1280x854, 1280x720, 1600x900, 1600x2560, 2560x1920, 1152x1920, 1680x1050, 1280x960, 360x640, 1280x1024, 320x568, 360x760, 1200x1920, 1600x1200, 1440x960, 393x786 atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Keywords:zadarmo, Prapory regionů a království, Přehled vlajek USA, zdarma, World Flags, cestování, odkazy, Online hry pro děti zdarma, Saint Kitts and Nevis, internetové stránky, Dopravní značky, Přehled přípon a koncovek souborů

Frky, vtipné texty, anekdoty, fórky, kameňáky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipné texty, anekdoty, fórky, kameňáky, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, vtipné citáty, kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Angličané, Zpěvačka, Prezident, Manýrismus, Antropolog, Novinář, Český slavík, Egypt, Poprava, Herečka, Prezidenti ČR, Filozof, Maršál, Máj, Textařka, Vládce, Poslanec, Žhavé výstřely, Královna, NHL, Rock ‚n‘ Roll, Miliardář, KHL, Trenérka, Starověký Egypt, Hokej, Textař, Obchodník, Básníci, Olympiáda, Historik, Avangard Omsk, Náboženství, Životopis, Zlatý slavík, Nobelova cena apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Hlášky, přísloví, rčení, moudra, úsloví, aforismy, moudrosti

Slavné citáty, Hlášky, přísloví, rčení, moudra, úsloví, aforismy, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o životě, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o kráse, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší web stránka, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, PC pozadí pro Windows, výukové pomůcky, Tinder, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, B, Online životopisy, biografie slavných osobností

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . Naleznete zde Karetní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky, Akční hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Bojové hry, Závody aut, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Sportovní hry, Strategie, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Síť, cestování, hry, zábava

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Vtípky, fóry, vtipy, černý humor, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, fóry, vtipy, černý humor, frky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Popelka, Silvestr, Atmosféra, Štěstí, Vánoční ozdoby, Píseň, Vánoční svařák, PF, Tichá noc, Lego, Adventní trhy, Jedle, Vídeňský punč, Adventní kalendář, Vánoční ubrusy, Tapeta, Stromeček, Francouzsky, Milka, Tiskárna, Striezelmarkt, Třásně, Ježíšek, K Tisku, Přáníčko, Vánoce, Osvětlení do oken, K Vytištění, Borovice, Recepty, Písnička apod.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Závodní, Pro dívky, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Prapory českých měst, F, Hry pro nejmenší online, Mesin slot, Dopravní značky, Ilustrační obrázky, URL, Tinder aplikasi, volný čas, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, školství

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . Naleznete zde Karetní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky, Akční hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Bojové hry, Závody aut, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Sportovní hry, Strategie, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Informace, cestování, hry, zábava

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Továrník, Prezident USA, Český slavík, Gymnasté, Překladatel, Angličané, New Jersey Devils, Básník, Válka, Nežijící, Egypt, Hokej, Herečka, Trest smrti, Čeští králové, Trenérka, Ital, Česká královna, Rakušan, Novinář, Maršál, New York Rangers, Herec, Miliardář, Němci, Upálen, Poslanec, Protektorát, Teolog, Prezidenti ČR, Renesance, Režisér, Pedagog, Slováci, Faraon, Hejtman apod.

Klíčová slova: zábava, Online testy zdarma, humor, kuriozity, Obrázky na PC ke stažení, Livre de coloriage, zeměpis, webovky, Biografie slavných osobností, Americké federální vlajky, weby, Online adventní magazín, Countries and flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Dětské omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Online poker, karetní hry na Internetu
Tipy na zajímavé weby
Křesťanské omalovánky k tisku
Naše tipy
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky