Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Střílečky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Oddechové, Klasické, Logické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Frky, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, černý humor apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, internet, V, Vlajka NATO, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, Seznam vlajek měst České republiky, Online hry zadarmo, Hry pro kluky, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Výroky, hlášky, moudrosti, motta, bonmoty, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Výroky, hlášky, moudrosti, motta, bonmoty, přísloví, myšlenky, z kategorií hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o rozumu od různých známých osobností.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vtipné texty, anekdoty, vtípky, fóry, černý humor, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, anekdoty, vtípky, fóry, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, černý humor, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, zvířata, ženy a dívky, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, symboly, halloween, věda, přístroje, květiny, hmyz, hudba, muži, stavby, ovoce, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, náboženství, smajlíci a emotikony, zelenina, nápoje, ptáci atd.

Keywords:Obrázky na PC ke stažení, V, Kliparty pro Office, tipy, Státní vlajky států světa, F, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zajímavosti, Baccarat card game, multimédia, webovky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhová vločka, Text, Tablet, Osvětlení, Vánoční koule, Pokrmy, Popelka, Jarmark, Linux, Zdraví, Advent, Adventní kalendář, Pro děti, Umělý vánoční stromek, Dia, Jezulátko, LED svíčky, Vánoční filmy, Šišky, Štóla, Svíčky, Nový rok, Vánoční svařák, Přáníčko, Ježíšek, Špalda, Papírový vánoční stromek, Rumové řezy, K Vytisknutí, Jmelí, Vánoční punč apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Sportovní hry, Animace, Akční hry, Pro dívky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Závody aut, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Postřehové hry, Logické hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: český jazyk, nápoje, latina, hardware, příroda, zkratky, zločin a právo, kultura, software, nástroje, cestování, školství, politika, účetnictví, materiály, ekonomie a ekonomika, fyzika, jídlo, chemie, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, literatura, stavebnictví, různé atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, podnikání a podnikatelé, sport, vlastnosti, rodinné vztahy, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, osobnosti, křesťanství, herectví, herci a herečky, politici, záliby, přezdívky, věda, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, nadpřirozené osoby, lékařství, politika, psychologie, poruchy, zločin a právo atd.

Klíčová slova: V, Webové html5 hry zdarma, kuriozity, Antistresové omalovánky, zdarma, URL, Obrázky na PC ke stažení, Sara Shimada, odkaz, Dopravní značky, Obrázky zdarma, školství

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, zkratky, lékařství a medicína, nástroje, fyzika, psychologie, stavebnictví, internet, literatura, ekonomie a ekonomika, chemie, účetnictví, filozofie, český jazyk, matematika, materiály, rostliny, nápoje, nemoce, latina, počítače, školství, náboženství a křesťanství, technika atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, školství, státní správa, osobnosti, žurnalisté a novináři, filozofie, přezdívky, politici, záliby, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, lékařství, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, věda, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, národnost, poruchy atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Omalovánky, Hannah Montana, Auta a závodní, Akční gamesky, Barbie hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Full HD pozadí na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro počítač, smartphone, notebook, monitor, mobilní telefon, ultrabook, PC, phablet, displej, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Slackware, Windows 7, Linux Mint, Lubuntu, Mac, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Android, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows 95. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, Formule 1, ptáci, zvířata, sportovní a závodní auta, fraktály, motorky, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 1152x864, 375x812, 640x480, 1920x1080, 1800x1440, 3200x1800, 1600x1200, 2560x1920, 1920x1280, 360x640, 1366x1024, 2560x1600, 1024x768, 2560x2048, Full HD 1080x1920 atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, A, weby, Gambling, betting, zadarmo, doporučujeme, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky k jmeninám, info, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, zkratky, lékařství a medicína, nástroje, fyzika, psychologie, stavebnictví, internet, literatura, ekonomie a ekonomika, chemie, účetnictví, filozofie, český jazyk, matematika, materiály, rostliny, nápoje, nemoce, latina, počítače, školství, náboženství a křesťanství, technika atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník, odkazy, Nejhranější hry online, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Full HD pozadí na PC, humor, internetové stránky, počítače, Staré hry online, Přehled státních vlajek států světa, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.,

Několik fórů na závěr. Vtip Práce a onanie: Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vlajka Grenady
Naše tipy
Poker online
Zajímavé internetové odkazy
Libro de colorear
Partnerské weby
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přání k jmeninám:

Gratulace k svátku
Texty k jmeninám sms
Přáníčka k svátku pro ženu
Přáníčko k svátku pro muže
Gratulace k jmeninám, sms texty
Blahopřání k svátku pro kamarádku
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Přáníčka k jmeninám dětem

Romantické básničky:

Stýskací sms vzkazy
Romantické SMS pro kluka
Zamilované verše pro holku
Omluvné sms zprávy
Zamilované SMSky pro miláčka
Romantické zprávy na dobrou noc
Zamilované básničky klukovi
Zamilované vzkazy holce

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768