Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, hardware, technika, věda, latina, chemie, rostliny, různé, nemoce, český jazyk, nástroje, účetnictví, internet, psychologie, kultura, jídlo, materiály, literatura, matematika, zkratky, cestování, fyzika, příroda, náboženství a křesťanství atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Třásně, Kuba, Písnička, Wallpaper, Kapr, Jarmark, Betlém, Striezelmarkt, Tisk, Vánoční koledy, PF, Korálky, Štědrý večer, Štědrý den, Lindt, Dárky, Blahopřání, Osvětlení, Perníčky, SMS, Monitor, Francouzsky, Přáníčko, Advent, Umělý vánoční stromek, Ježíš Kristus, Adventní neděle, Vánoční hvězda, Adventní věnec, Ohňostroj apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, doporučujeme, Dopravní značení, webové stránky, Online dating services, Online hry zdarma, odkaz, multimédia, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Online hry zdarma, zadarmo, zábava, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak importovat následující typy souborů: video soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, systémové soubory, dokumenty, obrazy disků, písma, fonty apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Teolog, Francouz, Dallas Stars, Atentát, Mim, Poslanec, Antropolog, Diplomat, Charta 77, Faraon, Olympijský vítěz, Miliardář, Máj, Upálen, Čeští králové, Hokejisté, Orlík, Hejtman, Rakousko-Uhersko, Rock ‚n‘ Roll, Poslanci, Sochař, Voják, Herec, Američané, Zpěvák, Renesance, Politik, Archivář, Habsburkové, Dabérka, Boston Bruins, Druhá světová válka, Producent, Žijící, Ministři apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Michigan, Vermont, Nebraska, Oklahoma, Indiana, Wisconsin, Jižní Karolína, Tennessee, Alabama, New Jersey, Utah, Mississippi, Louisiana, Iowa, Oregon, Nové Mexiko, Delaware, Texas, Virginie, Minnesota, Illinois, Washington, Wyoming, Maine, Kansas atd.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Full HD wallpapery ke stažení, Online vánoční webzine, AC Milán, Super free web games zdarma, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, Texty blahopřání, odkazy, Tapety do mobilu, humor

Tapety do mobilu - full HD tapety ke stažení

Také doporučujeme: Tapety do mobilu. vhodné pro mobil, notebook, displej, phablet, tablet, počítač, mobilní telefon, ultrabook, PC, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Mint, Chrome OS, Windows NT, Java ME, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Mac, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Microsoft Windows 8. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, příroda, krajina, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, budovy a stavby, noční města, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, zvířata, motorky, motocykly, auta, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, květiny, kytky. Vyberte si rozměr z 2560x1600, 1024x600, 1280x854, 1280x1024, 1536x2560, 2048x1536, 2560x1440, 1152x1920, 360x640, 1920x1280, 1080x1800, 1680x1050, 360x720, 800x1280, 375x812, 1152x768 atd.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Logické, Oddechové, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Výroky, motta, moudrosti, přísloví, bonmoty, aforismy, úsloví

Citáty slavných, Výroky, motta, moudrosti, přísloví, bonmoty, aforismy, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o člověku, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Vtípky, černý humor, ftipy, kameňáky, frky, fórky

Potřebujete se naladit? Vtípky, černý humor, ftipy, kameňáky, frky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O gayích a homosexuálech, O mužích, O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Somálcích apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: V, Kliparty pro dokumenty, cestování, Dětské omalovánky, weby, Pozadí na PC, Obrázky na plochu počítače, Mauritius, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky států a zemí světa, Online biografie, životopisy osobností, V

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Illinois, Wisconsin, Tennessee, Aljaška, Jižní Dakota, Oregon, Massachusetts, Kalifornie, Nové Mexiko, Missouri, Louisiana, Vermont, Montana, Západní Virginie, Kentucky, Florida, Michigan, Colorado, Wyoming, Nebraska, Arkansas, Alabama, Washington, Texas, Severní Dakota, Severní Karolína atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro displej, počítač, monitor, ultrabook, mobilní telefon, PC, smartphone, notebook, mobil, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Slackware, Chrome OS, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows XP. Full HD wallpapers na PC z kategorií zvířata, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, voda a bubliny, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, auta, adventní a vánoční tapety, noční města, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, sportovní pozadí, rostliny, wallpapery, letadla. Dostupné rozměry 1280x768, 1152x768, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 750x1334, 1024x768, 375x812, hi res 2560x1920, 1600x2560, 1440x960, 1440x2560, 2048x1080, 360x640, 1600x900, 1680x1050 atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, školství, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, V, Online hry zdarma, Cameron Diaz, Prapory regionů a království, internetové stránky, výukové pomůcky

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Illinois, Wisconsin, Tennessee, Aljaška, Jižní Dakota, Oregon, Massachusetts, Kalifornie, Nové Mexiko, Missouri, Louisiana, Vermont, Montana, Západní Virginie, Kentucky, Florida, Michigan, Colorado, Wyoming, Nebraska, Arkansas, Alabama, Washington, Texas, Severní Dakota, Severní Karolína atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, Vánoce a Advent, hmyz, nápoje, osobnosti a lidé, sport, symboly, ovoce, věda, mapy, láska, náboženství, nástroje a přístroje, stavby, hudba, auta, zelenina, ptáci, rostliny, smajlíci a emotikony, halloween, dopravní prostředky, zvířata atd.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, zdarma, info, pro děti, Seznam vlajek měst České republiky, Athletic Club, Ilustrace, obrázky, tipy, Online vánoční magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, M, F, ChristianMingle,

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Hoď mi sem to kladivo.

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Další odkazy:

Naše tipy
Velikonoční omalovánka živé vejce
Partnerské weby
Nejlepší web stránka
Zajímavé internetové odkazy
Macau
Tipy na zajímavé weby
Obrázek fialová kraslice
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.