Naše tipy, cestování, zábava i hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Vtípky, černý humor, vtipy, fórky, vtipné texty, ftipy

Chcete se uvolnit? Vtípky, černý humor, vtipy, fórky, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O manželství, O mužích, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Windows, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O gayích a homosexuálech apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: webové stránky, multimédia, volný čas, výukové pomůcky, Arsenal F.C., Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, Vlajky měst a obcí České republiky, Narozeninová přání a přáníčka, odkaz, Přehled státních vlajek států světa, Přehled přípon a koncovek souborů, zdarma

Anekdoty, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fóry, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O mužích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Slovácích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o Bohu, O škole, O Windows, O gayích a homosexuálech apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak přehrát, v čem upravit, v čem spustit, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory, dokumenty, obrazy disků, video soubory, konfigurační soubory apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro děti, Animace, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Relaxační hry, Bojové hry, Pro dívky, Sportovní hry, Střílečky, Závody aut, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Adventury a tak dále.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Keywords:cestování, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník, Omaha hold em poker, doporučujeme, F, zdroje informací, Montenegro, Databáze osobností Kdo je to?, linky, Seznam vlajek měst České republiky

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj apod.

Ftipy, vtípky, černý humor, anekdoty, kameňáky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, černý humor, anekdoty, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pro děti, Štóla, Stromeček, Vánoční ubrusy, Vosí hnízda, Vánoční dekorace, Popelka, PF, Keramika, Santa, Ježíš Kristus, Vánoční stromeček, Vánoční koledy, Vinná klobása, Papírové ozdoby, Recepty, Tichá noc, Osvětlení, Láska nebeská, Vánoční punč, Vánoční světýlka, Kameňák, Květiny, Monitor, Jmenovky, Plzeň, K Tisku, Blahopřání, Kapr, Windows, Omalovánky apod.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Oklahoma, Massachusetts, Kentucky, Nevada, Oregon, Idaho, New Jersey, Washington, Delaware, New York, Tennessee, Michigan, Wisconsin, Alabama, Connecticut, Louisiana, Iowa, Jižní Karolína, Colorado, Florida, Rhode Island, Indiana, New Hampshire, Virginie, Kalifornie atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Hry pro nejmenší online, Webové online hry zdarma, Arsenal Football England, Nejhranější online hry zdarma, zeměpis, počítače, Texty blahopřání, Hry pro kluky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internetové stránky, Obrázky a kliparty zdarma

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Myšlenky, výroky, motta, hlášky, aforismy, bonmoty, moudrosti

Slavné citáty, Myšlenky, výroky, motta, hlášky, aforismy, bonmoty, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o zdraví, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Dopravní značení, Přehled vlajek USA, L'Arsenal Football England, Super online hry zdarma, weby, M, Slot machine, pro dospělé, webovky, kuriozity

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Myšlenky, výroky, motta, hlášky, aforismy, bonmoty, moudrosti

Slavné citáty, Myšlenky, výroky, motta, hlášky, aforismy, bonmoty, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o zdraví, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, geocaching, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, obecné zkratky, týmy NHL, úřady a ministerstva, měny, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU apod.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Logické hry, Hannah Montana, Barbie hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Adventury, Deskovky, Hry s koňmi apod.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, věda, ovoce, dopravní prostředky, přístroje, stavby, ptáci, ženy a dívky, hudba, zelenina, nápoje, rostliny, sport, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, láska, halloween, mapy, květiny, muži, symboly atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie slavných osobností, tipy, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Antistresové omalovánky, pro děti, Dopravní značky, zadarmo, Online testy zdarma, internet, V, Wallpapers na plochu,

Několik fórů na závěr. Vtip Budíček: Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vytištění
Tipy na zajímavé weby
Kim Kardashian
Naše tipy
Pozadí na plochu monitoru
Doporučené odkazy
Omalovánky - dinosauři
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky