Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Karolína, Minnesota, Jižní Dakota, New Jersey, Wisconsin, Kentucky, Virginie, Oklahoma, Ohio, Severní Dakota, Nevada, Kansas, Maine, Florida, Wyoming, Connecticut, Washington, Vermont, Pensylvánie, Montana, Iowa, Delaware, Západní Virginie, Oregon, New Hampshire, Rhode Island atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, vtipné texty, vtipy

Chcete se uvolnit? Fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, vtipné texty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O manželství, Frky o tchýních, O mužích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O Somálcích, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: multimédia, Super free web games zdarma, Nejlepší tapety na plochu zdarma, počítače, Country flags, zdroje informací, cestování, Životopisy osobností, Poker en ligne online sur Internet, volný čas, zeměpis, Dopravní značky, Přehled zkratek a akronymů

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:odkazy, Prapory českých měst, V, školství, Omalovánky k vytištění pro děti, internetové stránky, Přehled formátů souborů, Ilustrace, obrázky, Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, hyperlinky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, výukové pomůcky

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Klasické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní, Logické a podobně.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, rostliny, stavebnictví, hardware, účetnictví, materiály, psychologie, různé, filozofie, internet, kultura, latina, lékařství a medicína, nemoce, technika, cestování, nápoje, náboženství a křesťanství, počítače, matematika, věda, chemie, politika, příroda atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, školství, filozofie, profese a zaměstnání, sport, politici, národnost, historie, lékařství, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, státní správa, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, osobnosti, rodinné vztahy, psychologie, přezdívky atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Super free web games zdarma, humor, Obrázek vejce s mašlí, Full HD wallpapery ke stažení, Super online kvízy, odkaz, Tapety na plochu Windows, zajímavosti, Vánoční magazín, Slovník pojmů Co je to?, F

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, technika, filozofie, cestování, zkratky, věda, literatura, školství, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, nemoce, rostliny, internet, hardware, český jazyk, politika, matematika, latina, počítače, psychologie, materiály, chemie, software, příroda atd.

Moudrosti, hlášky, moudra, přísloví, výroky, motta, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudrosti, hlášky, moudra, přísloví, výroky, motta, aforismy, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Frky, anekdoty, ftipy, kameňáky, fóry, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, ftipy, kameňáky, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, Frky ze života, O zvířátkách, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Windows, O Slovácích, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O ekonomech apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Auta a závodní, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Adventury, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Oblíkačky, Deskovky apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, internet, M, Paris Saint-Germain F.C., Online adventní magazín, Dopravní značky, Přehled zkratek a akronymů, Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru, Online testy zdarma, weby, zadarmo

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, technika, filozofie, cestování, zkratky, věda, literatura, školství, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, nemoce, rostliny, internet, hardware, český jazyk, politika, matematika, latina, počítače, psychologie, materiály, chemie, software, příroda atd.

Moudrosti, hlášky, moudra, přísloví, výroky, motta, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudrosti, hlášky, moudra, přísloví, výroky, motta, aforismy, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, stavby, zvířata, jídlo a nápoje, ovoce, muži, květiny, mapy, dopravní prostředky, halloween, ženy a dívky, láska, Vánoce a Advent, ptáci, sport, rostliny, přístroje, smajlíci a emotikony, hudba, věda, nápoje, osobnosti a lidé, zelenina atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, zdarma, Super online kvízy, Nejhranější hry online, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázek bílé vajíčko, Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, F, URL, Nej hry online, Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznáte teplouše?: Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Úspory vody, tepla, eletřiny
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Naše tipy
Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.