Naše tipy, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Televize, Bůh, Štědrý den, Svíčky, Kapr, Omalovánky, Německy, Cesmína, Pro děti, Jarmark, Zima, Ostrava, Šišky, Jmenovka, Vánoční svícen, Štědrý večer, Ježíšek, Stromeček, Sněhová vločka, Slámový adventní věnec, Text, Křesťanství, Alkoholový kalendář, Sněhulák, Patchwork, Vánoční prostírání, Wallpaper, Adventní kalendář, Václavské náměstí, Ohňostroj, Pastýř apod.

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: školství, Dopravní značení, Webové html5 hry zdarma, zábava, Online hry omalovánky, linky, Vlajky států a zemí světa, Tapety na plochu PC, MP3 Music download, F, pro děti, Přehled vlajek USA, M

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Barbie hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Adventury, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Ftipy, černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online. Naleznete zde Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Keywords:zeměpis, Vánoční magazín, webové stránky, hyperlinky, Blackjack, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, URL, Super online kvízy, Modelo de Camara web, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší školní testy a kvízy, Online vánoční webzine

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Animace, Relaxační hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Pro dívky, Strategie, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Postřehové hry, Závody aut, Karetní hry a tak dále.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, symboly, sport, nástroje a přístroje, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, hudba, auta, věda, stavby, osobnosti a lidé, halloween, Vánoce a Advent, muži, dopravní prostředky, rostliny, mapy, nápoje, ovoce, jídlo a nápoje, hmyz, náboženství atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: doporučujeme, weby, F, Bayern München football club, Seznam přípon a koncovek souborů, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Casino, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky zdarma, internet, zdarma

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Žhavé výstřely, Rock ‚n‘ Roll, Brno, NHL, Režisér, Pittsburgh Penguins, Olympijský vítěz, Skladatel, Lord, Rakušan, KSČ, Scénárista, Básníci, Kladno, Normalizace, Československo, Antropolog, Náboženství, Teolog, Romantismus, New Jersey Devils, New York Rangers, Pedagog, Generalissimus, Básník, Slovák, Slováci, Vražedkyně, Itálie, Zpěvák, Čech, Miliardáři, Malíř, Sci-fi, Němci apod.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Oddechové hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Hannah Montana, Logické hry, Omalovánky, Akční gamesky, Barbie hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní apod.

Síť, volný čas a zábava

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Herec, NHL, Ministr zahraničí, Historik, Prezidenti ČR, Olympiáda, Vražedkyně, Politik, Režisér, Poslanec, Itálie, Archivář, Architekt, Voják, Ital, Čech, Zpěvák, Máj, Pedagog, Miliardáři, Antropolog, Brno, Normalizace, Vládce, Právník, Habsburkové, Druhá světová válka, Slovák, Němci, Překladatel, Charta 77, Komik, Scénárista, ČSSD, Imitátor, New Jersey Devils apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: cestování, Dopravní značení, Online testy a kvízy zdarma, Moto wallpapers na plochu, Webové html5 hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky států USA, Athletic de Bilbao, Stručný slovník pojmů a termínů, Webové html5 hry zdarma, zadarmo

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Žhavé výstřely, Rock ‚n‘ Roll, Brno, NHL, Režisér, Pittsburgh Penguins, Olympijský vítěz, Skladatel, Lord, Rakušan, KSČ, Scénárista, Básníci, Kladno, Normalizace, Československo, Antropolog, Náboženství, Teolog, Romantismus, New Jersey Devils, New York Rangers, Pedagog, Generalissimus, Básník, Slovák, Slováci, Vražedkyně, Itálie, Zpěvák, Čech, Miliardáři, Malíř, Sci-fi, Němci apod.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Oddechové hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Hannah Montana, Logické hry, Omalovánky, Akční gamesky, Barbie hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: lékařství, věda, nadpřirozené osoby, přezdívky, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, herectví, herci a herečky, mytologie, profese a zaměstnání, politika, národnost, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, politici, vlastnosti, záliby, sport, poruchy, umělci, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, tipy, Stručný encyklopedický slovník, Staré hry online, Webové online hry zdarma, Costa Rica, Životopisy osobností, zdroje informací, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky, kliparty, Státní prapory všech států, M, Catherine Zeta-Jones,

Několik fórů na závěr. Vtip Teplouš v mešitě: Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky vlajek států
Zajímavé internetové odkazy
World Flags
Tipy na zajímavé weby
Liberecký kraj
Partnerské weby
Canada Flag
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčko k jmeninám:

Gratulace k jmeninám
Texty k jmeninám
Přáníčko k svátku pro kamarádku
Přáníčka k svátku dětem
Texty k svátku sms
Přání k svátku podle jmen
Přáníčka k jmeninám, sms texty
Gratulace k svátku pro děti

Romantické zprávy:

Stýskací sms vzkazy
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované SMS na dobrou noc
Romantické vzkazy holce
Zamilované zprávy pro kluka
Romantické verše miláčkovi
Zamilované vzkazy pro miláčka
Romantické SMS na dobré ráno

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu Windows 1366x768
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1680x1050