Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Síť, technika, kultura, informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Závody aut, Postřehové hry, Logické hry, Strategie, Sportovní hry, Bojové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče a tak dále.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Prapory českých měst, Stručný slovník pojmů a termínů, zadarmo, Real Madrid CF sepak bola, Online hry zdarma, humor, Online testy zdarma, Adult FriendFinder, Seznam vlajek měst České republiky, Onlinovky zdarma, R, odkaz

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Fóry, frky, vtípky, ftipy, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fóry, frky, vtípky, ftipy, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné citáty, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky, černý humor, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji apod.

Vtípky, frky, vtipy, fóry, fórky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Vtípky, frky, vtipy, fóry, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O mužích, Frky ze života, O ženách, O Němcích, O Windows, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O škole, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Keywords:Nejlepší online hry zdarma, kuriozity, tipy, volný čas, Antistresové omalovánky, Pozadí na plochu počítače, pro děti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Yasmine Bleeth, info, Počítačové tapety pro Windows, F

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Adventury, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Deskovky, Omalovánky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Informace, technika, kultura, informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Pro dívky, Sportovní, Oddechové, Logické, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Střílečky, Závodní, parkování - parkovačky, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Státní prapory, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hazard games, Dopravní značení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vlajky států světa, Otevřený formát, Full HD tapety na PC, Přehled zkratek a akronymů, Přehled vlajek USA, webovky

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Náš tip, technika, kultura, informace

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Full HD pozadí na PC - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. vhodné pro mobilní telefon, notebook, mobil, displej, počítač, PC, phablet, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Windows NT, FreeBSD, Android, Chrome OS, Java ME, BlackBerry OS, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 98. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, budovy a stavby, rostliny, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, wallpapery, letadla, příroda, krajina, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, zvířata, hudební tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 1536x2560, 2560x1600, 1024x768, 2160x3840, 1536x2048, hi res 2560x1920, 1152x768, 1440x2560, 640x480, 2560x2048, 854x480, 2048x1536, 393x786, 1536x864, 1080x1800 atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, zdroje informací, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, doporučujeme, odkazy, V, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Online životopisy, biografie slavných osobností, Biografie slavných osobností, Vánoční web

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Severní Dakota, New Jersey, Jižní Dakota, Wisconsin, Nevada, Connecticut, Vermont, Rhode Island, Massachusetts, Illinois, Delaware, Louisiana, Idaho, Severní Karolína, New York, Indiana, Oregon, Utah, Kalifornie, Tennessee, Maryland, Montana, New Hampshire, Alabama, Wyoming atd.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Přáníčko, Obrazovka, Osvětlení, Keramický adventní věnec, Láska nebeská, Plocha, Lindt, Televize, Umělý vánoční stromek, Plzeň, Tisk, Vánoční svařák, Vosí hnízda, Tapeta, Nový rok, Filmy, Křesťanství, Dárky, Košíčky, Jmenovka, Píseň, Drážďany, Borovice, Skleněné ozdoby, Vánoční svícen, Blahopřání, Vánoční koule, Santa, Ostrava, Keramika, Adventní věnec apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Hry pro nejmenší online, Online web Hry zdarma bez registrace, internetové stránky, pro dospělé, Wallpapers Formule 1, cestování, Kliparty pro Office, weby, školství, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Coloring book, Adult, children online free,

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýnka a šéfová: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović
Naše tipy
Omalovánky pro děti
Partnerské weby
Greenland
Doporučené odkazy
Filmy, natáčení, střih
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky