Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, zvířata, láska, hmyz, symboly, jídlo a nápoje, auta, hudba, zelenina, věda, smajlíci a emotikony, ovoce, halloween, stavby, sport, náboženství, ptáci, přístroje, mapy, rostliny, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: multimédia, zdroje informací, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé, Obrázek Těhulky, kuriozity, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Texty a obrázky k Velikonocům, Adventní magazín, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Státní prapory států světa

Moudra, myšlenky, výroky, motta, moudrosti, bonmoty, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, výroky, motta, moudrosti, bonmoty, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o víře, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o zlu od různých známých osobností.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, květiny, osobnosti a lidé, symboly, zvířata, auta, stavby, náboženství, nápoje, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, sport, halloween, rostliny, hudba, ženy a dívky, ovoce, přístroje, láska, nástroje a přístroje, věda, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Vtipy, fóry, fórky, černý humor, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, fóry, fórky, černý humor, anekdoty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Windows, O mužích, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O manželství, Frky o tchýních apod.

Keywords:Online web Hry zdarma bez registrace, odkaz, Dopravní značky, internetové stránky, Arsenal football club, volný čas, Vlajky jednotlivých států USA, Pozadí na plochu PC, Natalie Portman, tipy, Webové online hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy

Pozadí na plochu PC - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. vhodné pro mobil, tablet, PC, displej, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, monitor, počítač a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Chrome OS, macOS, OSX, Windows 95, Windows 10, Windows Me, Linux Xubuntu, Windows 2000. Obrázky na PC ke stažení z kategorií květiny, kytky, motorky, motocykly, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, hudební tapety, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, budovy a stavby, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, auta, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny. Zvolte si z rozměrů 1536x2048, 2560x1440, 1440x960, 1024x600, 1800x1440, 1440x900, 1600x1200, 2560x2048, 1280x1024, 800x600, 1440x2560, 1280x768, 1680x1050, 1280x854, 1536x2560, 1920x1280 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, koncovky souborů, šablony dokumentů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, dokumenty, systémové soubory, internet a web apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Tapety na plochu PC - tapety na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC. doporučujeme pro phablet, ultrabook, počítač, monitor, smartphone, mobil, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, tablet a pro operační systémy Mac, Microsoft Windows 8, Android, Windows XP, Windows 2000, OSX, macOS, Windows Server 2012, FreeBSD, Chrome OS, Lubuntu. Wallpapers na plochu počítače z kategorií fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, zvířata, fraktály, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, květiny, tenisté a tenistky, nature - příroda, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, motorky, ptáci, Rally, závody aut, Formule 1, hmyz a pavouci. Stahujte v rozlišení 1920x1280, 360x640, 768x1024, 1440x900, 1024x600, 1600x900, 1366x1024, 1280x720, 1600x1200, 2560x1600, 1280x854, 393x786, 1920x1440, 1080x1800, 360x760, 2560x2048 atd.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Šišky, Slámový adventní věnec, Obrazovka, Papírové ozdoby, Jmenovka, Monitor, Pozadí, Tiskárna, Vánoce, Vánoční kaktus, K Tisku, Keramika, Umělý vánoční stromek, Mrazík, Pastýř, Historické ozdoby, Píseň, Písnička, Sněhulák, Text, Zdraví, Vídeňský punč, Václavské náměstí, Vánoční svíčky, Křesťanství, Adventní svícen, Jarmark, Vídeň, SMS, Dárky apod.

Klíčová slova: zajímavosti, zeměpis, Dopravní značení, Obrázek fialová kraslice, webovky, internet, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Velikonoční přáníčka ke stažení, Členské země americké federace, zábava, zadarmo, zdarma

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, záliby, historie, nadpřirozené osoby, psychologie, věda, zločin a právo, rodinné vztahy, sport, vlastnosti, křesťanství, umělci, mytologie, lékařství, osobnosti, profese a zaměstnání, přezdívky, politika, národnost, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online hry pro děti zdarma, URL, Fotbalista Luis Suárez, V, Hry pro nejmenší online, pro děti, Pozadí na plochu monitoru, počítače, webové stránky, Hry pro kluky

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, záliby, historie, nadpřirozené osoby, psychologie, věda, zločin a právo, rodinné vztahy, sport, vlastnosti, křesťanství, umělci, mytologie, lékařství, osobnosti, profese a zaměstnání, přezdívky, politika, národnost, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Deskovky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Oddechové hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Životopisy osobností, odkazy, Tapety na plochu PC, Tapety na PC zdarma ke stažení, hyperlinky, Velikonoční přáníčko, Adventní magazín, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Webové online hry zdarma, Obrázky, kliparty, výukové pomůcky, Filmy, natáčení, střih,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo chce pít: Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Další odkazy:

Naše tipy
Texty blahopřání
Partnerské weby
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Doporučené odkazy
Omalovánky a vymalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.