Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Missouri, Illinois, Utah, Montana, Arizona, New Hampshire, Indiana, Jižní Dakota, Maryland, Iowa, Oregon, Alabama, Connecticut, Jižní Karolína, Aljaška, Wyoming, Virginie, Idaho, Nebraska, Michigan, Rhode Island, Massachusetts, Maine, Florida, Washington atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: školství, Kliparty zdarma ke stažení, Pozadí na PC, PC pozadí pro Windows, Natalie Portman, Vlajky měst a obcí České republiky, Webové online testy zdarma, odkaz, Vlajka Svaté Heleny, Onlinovky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Městské a obecní prapory obcí ČR, tipy

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

úsloví, bonmoty, myšlenky, rčení, výroky, aforismy, motta

Citáty slavných osobností, úsloví, bonmoty, myšlenky, rčení, výroky, aforismy, motta, z kategorií citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o ženách, přísloví o naději od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, politici, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, věda, sport, poruchy, vlastnosti, historie, osobnosti, politika, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, filozofie, záliby, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, křesťanství atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, země EU, státy usa, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, týmy NHL, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Santa Claus, Vánoční ubrusy, Jedle, Vánoce, Vánoční koledy, Vykrajovátka, Anděl, Vánoční prostírání, Wallpaper, Adventní věnec, Borovice, Monitor, Vánoční svícen, Dárky, Anglicky, Ostrava, Vánoční hvězda, Štěstí, Atmosféra, Vánoční dekorace, Šišky, Dia, SMS, Brambořík, Kinder, Brno, Jmenovka, Plzeň, Jmelí, Schleich, Tiskárna apod.

Keywords:Nejlepší hry pro dívky, doporučujeme, Online testy zdarma bez registrace, F, Obrázky k svátku, obrázková přání, výukové pomůcky, zadarmo, Kliparty zdarma ke stažení, Striptease, zdroje informací, weby, kuriozity

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Adventury, Barbie hry, Strategické onlinovky, Logické hry, online html5 hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Akční gamesky, Střílecí hry, Farmářské hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: multimédia, info, Prapory regionů a království, FC Bayern Munich, K, Vánoční web, linky, Arsenal F.C., webové stránky, Životopisy osobností, URL, Přehled přípon a koncovek souborů

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Fórky, vtípky, ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtípky, ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, halloween, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, ženy a dívky, Vánoce a Advent, mapy, květiny, věda, rostliny, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, ptáci, nápoje, láska, přístroje, hmyz, zelenina, hudba, ovoce, jídlo a nápoje, muži atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: pro dospělé, pro děti, zábava, Tenisové tapety na plochu PC, Dopravní značky, Hry pro dívky online, Hry pro dívky online, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, zdarma, počítače, F

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Fórky, vtípky, ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtípky, ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Fórky, fóry, černý humor, frky, vtipné texty, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, černý humor, frky, vtipné texty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Strategie, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Klasické, Sportovní a podobně.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, ú, V, Seznam státních vlajek, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázek Japonka, humor, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, volný čas, zeměpis, Webové html5 hry zdarma, Vlajky zemí světa, Obrázky k svátku a k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Peru
Naše tipy
Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet
Doporučené odkazy
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Romulus Remus
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přání k jmeninám:

Přání k svátku podle jmen
Blahopřání k jmeninám dětem
Gratulace k svátku
Přáníčko k svátku pro muže
Texty k svátku
Gratulace k jmeninám sms
Texty k jmeninám pro kamarádku
Přáníčka k svátku podle jmen

Zamilované psaní:

Romantické verše miláčkovi
Zamilované zprávy holce
Vyznání lásky pomocí sms
Omluvné sms zprávy
Stýskací sms vzkazy
Zamilované verše pro kluka
Zamilované SMS na dobrou noc
Zamilované vzkazy klukovi

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200